Skontaktuj się z nami

Jesteśmy tutaj dla Ciebie!

Witamy w PinkOffice – Twoim zaufanym partnerze w zakresie kompleksowego wyposażenia firmy w Krakowie. Rozumiemy doskonale, jak kluczowa jest komunikacja i dostępność, zwłaszcza gdy masz ważne pytania czy wątpliwości dotyczące naszych produktów i usług. W PinkOffice, stawiamy klienta na pierwszym miejscu, a zatem zawsze jesteśmy gotowi, aby służyć pomocą i wsparciem w każdej sytuacji. Czy to kwestia wyboru odpowiedniego produktu, chęć uzyskania porady w zakresie najlepszego rozwiązania dla Twojego przedsiębiorstwa, czy proste zapytanie o status zamówienia – jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Nasz zespół specjalistów, z bogatą wiedzą i doświadczeniem, jest gotowy, aby służyć wsparciem i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Daj nam znać, jak możemy Ci pomóc, a my zrobimy wszystko, aby proces współpracy z PinkOffice był jak najprostszy i najbardziej satysfakcjonujący.

Biuro Obsługi Klienta

+48 607 378 398

Masz pytania, potrzebujesz doradztwa lub chcesz złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści chętnie Ci pomogą.

Potrzebujesz pomocy z zamówieniem?

Użyj poniższego formularza lub wyślij do nas e-mail.

Contact Form Demo (#3)

Biuro

ul. Kosocicka 108a,
30-693 Kraków
kontakt@pinkoffice.pl

Katarzyna Nowak (Biuro Obsługi Klienta)
Telefon +48 607 378 398

Kamila Nowak (Przedstawiciel Handlowy)
Telefon +48 883 009 895

Zainteresowany naszą ofertą?

W PinkOffice dostarczamy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb Twojego przedsiębiorstwa, ściśle dostosowane do Twoich celów biznesowych i wymagań operacyjnych. Rozumiemy, że każda firma jest inna, dlatego nasze usługi i produkty są projektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnej efektywności i dopasowania do unikalnych wymagań Twojego biznesu. Nasza misja to nie tylko kompleksowe wyposażenie Twojej firmy, ale również budowanie długotrwałych relacji z naszymi klientami, zrozumienie ich potrzeb i oferowanie rozwiązań, które przyczynią się do ich sukcesu.

Jeżeli jesteś ciekawy pełnej gamy naszych usług i produktów, gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zaobserwuj nas na Instagramie

Zaobserwuj @pinkoffice_krakow i zobacz jak wygląda nasza praca!

PinkOffice